گارانتی ۷ روزهرویه‌های بازگرداندن کالا

 

رضایت و خوشنودی مشتریان از هدف های اصلی فروشگاه اپل واچ می باشد به همین دلیل تمامی کالاهایی که از فروشگاه خریداری می کنید دارای گارانتی ۷ روزه جهت تست محصولات می باشند تا از سلامت و کارکرد صحیح محصول خریداری شده اطمینان حاصل کنید .

 

استفاده از 7 روز ضمانت تست کالا چه شرایطی دارد؟

 

اگر محصول شما دارای مشکل فنی می باشد باید این موضوع را حداکثر تا ۷ روز پس از دریافت کالا به فروشگاه اپل واچ اطلاع دهید .

برای استفاده از ضمانت ۷ روزه تست کالا حتما باید جعبه و متعلقات کالا که برای شما ارسال شده است موجود باشند .

اشکالات ظاهری که در اثر استفاده ناصحیح از کالا به وجود آمده است شامل ضمانت ۷ روزه تست کالا نمی باشد .

اعلام مغایرت برای تمامی موارد مانند رنگ ٬ سایز و … حداکثر باید تا ۲۴ ساعت بعد از دریافت کالا به فروشگاه اپل واچ اطلاع داده شود .

اگر کالای دریافتی شما با کالایی که در فروشگاه سفارش داده اید هم خوانی ندارد باید این موضوع را حداکثر تا ۲۴ ساعت بعد از دریافت کالا به فروشگاه اپل واچ اطلاع دهید . اگر تشخیص این مغایرت بدون باز کردن جعبه محصول قابل تشخیص باشد نباید جعبه محصول را باز کنید در غیر این صورت نمی توانید از گارانتی تست ۷ روزه استفاده کنید .

به دلیل اینکه تمامی محصولات عرضه شده در فروشگاه اپل واچ به صورت پلمپ خود شرکت اپل عرضه می شوند در صورت وجود مغایرت مثلا در رنگ محصول خریداری شده باید از باز کردن پلمپ اصلی شرکت خودداری کنید در غیر این صورت تعویض کالا برای شما ممکن نخواهد بود .

 

کالا را چطور ارسال کنید؟

 

قبل از ارسال محصول خریداری شده حتما با کارشناسان فروشگاه تماس بگیرید .

ارسال بدون هماهنگی قبلی باعث ایجاد وقفه در رسیدگی به مشکل شما خواهد شد .

اگر دلیل ارسال کالا به فروشگاه اپل واچ مغایرت در محصول ارسال شده باشد و محصول به صورت پلمپ دوباره به فروشگاه اپل واچ ارسال شود هزینه ارسال بر عهده فروشگاه اپل واچ می باشد .

ارسال کالا به فروشگاه اپل واچ را صرفا از طریق پست پیشتاز انجام دهید ٬‌اگر با استفاده از سرویس دیگری محصول را به فروشگاه ارسال کنید هزینه ارسال بر عهده خود شما خواهد بود .

مبلغ پرداختی به عنوان هزینه برگشت محصول بر طبق فیش پستی محصول خواهد بود که باید این فیش را همراه محصول ارسال کنید .

 

پس از ارسال کالا به اپل واچ روند انجام کار به چه شکلی خواهد بود ؟

 

حداکثر تا ۲۴ ساعت بعد از دریافت کالای ارسالی شما به فروشگاه اپل واچ نتیجه طی تماس تلفنی به اطلاع شما خواهد رسید .